Diskuse k článku

Datum: 02.06.2010

Vložil: saso

Titulek: Re: Re: Umela tlama

Ja som nikdy nepovedal ze je to prirdzene ale dnes si musi kazdy akvarista polozit otazku ci je akvaristika pre neho len konicek alebo aj investícia. Ja si myslim ze kazdy z nas co chovame doma Afriku do ryb investoval nemale peniaze a kupa ryb to zdaleka nie je posledna investicia. Ja osobne som za posledne roky investoval nemale peniaze do ryb ale aj do techniky a krmiva a preto pochopitelne hladam cestu ako svoje investicie do akvaristiky dostat na prijatelnu uroven. Nechcem sa posunut do komerčného chovu ale chcem svojmu okoliu ponuknut ryby za prijatelnu cenu a ziskat pre seba prostriedky na kupu krmiva alebo zalozenie noveho chovu. Chovat pomerne drahe ryby len pre potechu oka to si dnes moze dovolit len malo kto. Ja som moje skusenosti s vyrobou inkubatora neuverejnil pre ludi chovajúcich lahko sa mnoziacich ryb ale pre chovatelou narocnych druhov ktore maju problem odchovat potomstvo prirodzenou cestou. Dufam ze tomu kto hladal teketo informacie som pomohol a vam ostatným drzim palce.


Zpět na diskuzi